Massage 

Electric shock massager

Rotskvater 3 comments

Lägg till i kundvagn köp nu. Senaste sökningar. Electro Touch Harness Pouch. ElectraStim Flick Duo Stimulator

Electric shock massager [PUNIQRANDLINE-(au-dating-names.txt)

Lägg till i kundvagn Spara:. Heta produkter relaterade till denna artikel. Kompatibilitet För att bekräfta att denna del passar ditt electric shock massager, var god ange dina fordonets detaljer nedan.

År: Välj. Den här japanese massage parlor är kompatibel med 0 fordonet fordonen.

Visa alla kompatibla fordon. Den här delen är kompatibel med 1 fordonet fordonen matchande. Senaste sökningar. År Göra Modell delmodell Trimma Motor. Vibrationsprincipen hammering stil, stark kraft att massage muskler. Med tre massagehuvuden för olika positioner är effekten tydligare. Utrustad med två 12V uppladdningsbara litiumbatterier, 1,5 Ah kapacitet, för att ge ström medan du förlänger användningen av tid.

Enheten gör det möjligt electric shock massager användaren att direkt rikta sig mot ömhet och minska smärta samtidigt som man reducerar återhämtningstiden vilket gör den till en väsentlig produkt för alla idrottare. Fraktmetoder Den totala beräknade tiden som krävs för att ta emot din beställning visas nedan:. Du lägger din beställning Bearbetningstid Vi skickar din beställning Leveranstid Leverans! Totalt beräknat leveranstid. Den totala leveranstiden beräknas från det att din beställning är placerad tills den levereras till dig.

Totala leveranstiden är uppdelad i bearbetningstid och leveranstid. Bearbetningstid: Den tid det tar att förbereda dina föremål att skicka från vårt lager. Detta inkluderar att förbereda dina föremål, utföra kvalitetskontroller och förpackning för leverans. Även här satsar vi huvudsakligen på produkter tillverkade eller designade i Europa, electric shock massager.

Om du behöver hjälp så finns vår kundtjänst här för att guida dig. Kontakta oss gärna med dina frågor och feedback på  baroca read-international. Hos oss hittar du kläder tillverkade i Europa! Antal recensioner: 0 Genomsnittsbetyg: 0. Blogga om den här produkten. Du kanske också gillar. Electric Straps Charming Chuck. Black Adjustable Strap-on Harness. Single Cock and Scrotal Ring.

Electric Shock Massage Relax Toy

Barry Bite. Prestige Loops - Red. Electro Rocket Strap-on Dildo. Electro Plug. Electro Touch Harness Pouch. Shock Therapy Silicone Cock Strap. Charging Chester E-stim Dildo. Den här delen är kompatibel med 0 fordonet fordonen. Visa alla kompatibla fordon. Electric shock massager här delen är kompatibel med 1 fordonet fordonen matchande. Senaste sökningar. År Göra Modell delmodell Trimma Motor. Fraktmetoder Den totala beräknade tiden som krävs för att ta emot din beställning visas nedan:.

How to Use a Home Electrical Stimulation Unit

Du lägger din beställning Bearbetningstid Vi skickar din beställning Leveranstid Leverans! Totalt beräknat leveranstid.

Den totala leveranstiden beräknas från det att din beställning electric shock massager placerad tills den levereras till dig. Totala leveranstiden är uppdelad i bearbetningstid och leveranstid. Bearbetningstid: Den tid det tar att förbereda dina föremål att skicka från vårt lager.

Detta inkluderar att förbereda dina föremål, utföra kvalitetskontroller och förpackning för leverans. Leveranstid: Tiden för ditt föremål att resa från vårt lager till din destination.

Frakta till: Portugal.

TJEJERNA I BONDE SÖKER FRU

Skicka från CN lager. Varor och tjänster Skatt GST kan gälla. Betalningsmetoder Vi stöder följande betalningsmetoder.

Men's Electric Shock Physiotherapy Ring Stimulating Massage Flirting Toy

Klicka för mer information om du är förvirrad om hur man betalar. Vi skickar en bekräftelsekod till din mobiltelefon för att verifiera att dina kontaktuppgifter är korrekta.

MASSAGE JAPANESE TRADITIONAL

Se till att du följer alla instruktioner i meddelandet.

Electric shock massager [PUNIQRANDLINE-(au-dating-names.txt)